Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

www.elektroniksigarasepeti.net sigara kullanan bir ekibin sigarayı bırakması ile ortaya çıkan bir projenin sonucudur. Elektronik sigara ile bizlerde sigarayı bıraktık. Bu bizim elektronik sigarayı daha çok kişiye tavsiye etmemeize sebep oldu.
Tabi etrafımızda bu konuda fazla bilgili kimseler yoktu. Genelde yurtdışı kaynaklarında bilgi ediniyorduk. Zaten asıl işimiz e-ticaret ve reklam sektörüdür..
 
Tabi etrafımızda elektronik sigara talepleri çok olunca bizde kayıtsız kalamadık. Bu işe girmeye kara verdik. Ama tam manası ile bilgi edinmek için yurtdışından bu konuda çalışan firmalar ile tek tek görüştük. Görüşmelerimiz neticesinde satacagımız elektronik sigara markaları olarak Red Kiwi, Delirium, Joyeterch ve Eleaf başta olmak üzere en kaliteli elektronik sigara markalarını tercih ettik. En kaliteli likit için Dekang ve Natura likitlerini satmaya karar verdik.
 
Mizyonumuz
Elektronik Sigara ile sigarayı bıraktırmak daha sağlıklı bir nesil için yaşamak.
 
Vizyonumuz
Elektronik sigara dışında daha etkili sigara bıraktırma ürünlerini araştırmak ve gerekli izinler ile ülkemizde satışa sunmak.
 
Ekibimiz
Her geçen gün kendini sigara bıraktırma konusunda geliştren ekibimiz size sadece satış yapmaz. Akabinde takiplerini ve sigara bırakma durumunuzu kontrol eder.
 
Elektronik Sigara satan bir çok firma hangi ürünü satacagından daha çok en kârlı hangisi diye düşünür. Bu konuda devamlılıkları olmaz. Sabit telefonları ve adresleri yoktur. nedeni bazılarının sahte ve kalitesiz ürün satmasıdır.

İade & Değişim

Sitemizden yapmış olduğunuz Tüm alışverişleriniz de iade söz konusu olduğun da ürünler bize ulaştıgı günden itibaren 15 iş günü içerisinde sizlere değiştirilip gönderilmektedir. Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde kırık vb durumlar söz konusu değilse hiç bir suretle para iadesi talep edilemez. Değişim Talebi KULLANILMIŞ Cihazlar için Geçerli Değildir

 

Back to Top